Nowoczesna i zarazem bardzo skuteczna Reklama Multimedialna sukcesywnie zastępuje tradycyjne formy kontaktu z potencjalnym Klientem takie jak: gazetki, ulotki, banery. Jako niezastąpione narzędzie marketingowe stanowi uzupełnienie strategii promocji produktu czy usługi. Budowanie świadomości marki poprzez wizualną ekspozycję firmy za pomocą sieci ekranów reklamawramce.pl zyskało dużą popularność wśród lokalnych przedsiębiorstw. Głownie dzięki ilości zamontowanych ekranów oraz ich lokalizacji w Centrach Handlowych o dużym nasileniu ruchu Klientów detalicznych.
Ekrany zamontowane na Terenie miasta Krosna i bliskich okolic w atrakcyjnym położeniu: przy kasach, stanowiskach obsługi na wysokości oczu potencjalnych klientów.
Emisja bloku reklamowego odbywa się w godzinach otwarcia placówek umożliwiając dotarcie do szerokiego grona zainteresowanych ofertą. Grupa docelowa to klienci mający wpływ na zasób swojego portfela, wydający gotówkę.
Oczekując w kolejce sklepowej czy na usługę w salonie fryzjerskim  podatni są na emitowane reklamy, co więcej mają czas na zapoznanie się z wyświetlaną ofertą Państwa firmy. Lokalizacje z naszymi ekranami nie są przypadkowe, umożliwiają odbiorcom odczytanie ze zrozumieniem wyświetlanych treści właśnie w sytuacjach kiedy reklama efektywnie działa – tzn. podczas zakupów.